Midlon Triathlon Team
Pure Triathlon since 1985
Pure Triathlon since 1985
Bestuur
The Team
Lidmaatschap
Bestuur

Algemeen bestuur:

Voorzitter: Romeo Glorie email: romeoglorie@telenet.be
Secretaris & Penningmeester: Diederik Vandaele email: diederik.vandaele@telenet.be
Bestuurslid: Chantal Vanderghote  email: chantal.vanderghote@telenet.be
Bestuurslid & sponsorverantwoordelijke: Jeffrey Taveirne: jeffrey.taveirne@telenet.be
Bestuurslid & atleten communicatie: Nico Inghelbrecht email: nico.inghelbrecht@soetaert.be
Bestuurslid & verantwoordelijke puntensysteem & kledij: Brecht Brackx: brecht_brackx@hotmail.com

Extra functies:


Verantwoordelijke perscommunicatie: Jeremy Graulus.
Zwemtrainer: Amaury Casteleyn
Looptrainer: Romeo Glorie
Spinning instructeur : Kurt Dewulf